גדי רוזן לוגו

עקבו אחרי בפייסבוק

אימון אישי

אימון אישי הוא תהליך ממוקד המיועד למגוון רחב של אנשים, כאשר המכנה המשותף שלהם הוא רצון בשינוי, הכוונה ומיקוד בחיים.

מאמן אינו יועץ או פסיכולוג, הוא גם אינו מספק תשובות, תפקידו להקשיב ולשאול שאלות מכוונות כדי להבין ולעזור לאדם, בכל גיל ובכל סיטואציה ודילמה, כיצד להתמקד ולמצוא את התשובות הנכונות לו בהתאם לאמונותיו, ערכיו יכולת הפעולה האישית. הדרך שהולך המתאמן, היא הדרך האישית שלו שנקבעת ומלווה ע"י המאמן האישי במטרה ליישם ולהשיג את היעדים שהוגדרו בתחילת התהליך.

אנשים עומדים בפני דילמות רבות ומגוונות, רוצים שינוי, להתקדם, למצוא אהבה, פרנסה ולתקן יחסים עם אחרים ועם עצמם, רבים מסתובבים בתחושה שחסר להם משהו אך לא מצליחים לזהות מה בדיוק, הם לא יודעים במה להתמקד ומסתובבים חיים שלמים עם החסך והקושי.

הקשיים האלה לפעמים קריטיים ומונעים מהם מימוש עצמי, הגשמה והצלחה בחיים וכאן בדיוק האימון נכנס. אין מדובר על טיפול, זהו תהליך ממוקד מטרה, קצר מועד, אשר יוצר בהירות וחדות במחשבות, מגדיר יעדים ומטרות, סולל דרך ברורה להשגתם, מלווה בתהליך פעולה מדויק לצורך התקדמות והשגתם.

תהליך האימון פועל על חיזוק המודעות העצמית, מעורר חשיבה חיובית ואופטימיות, מעורר אנרגיות טובות, התלהבות ושמחה, ממלא בהשראה ומייצר סיפוק והנאה. הכל באמצעות זיהוי הכוחות והחוזקות של האדם ומציאת דרך להתגבר על קשיים ופחדים הבולמים ומונעים התקדמות והצלחה בחיים. התהליך הוא מדיד, ההצלחות נקבעות מראש ונבחנות לאורך התהליך.