גדי רוזן - הורות ומשפחה

עקבו אחריי בפייסבוק

צעירים בעשור השלישי

מימוש עצמי, אושר, הגשמה והצלחה בחיים...

זה החלום המודרני, אבל חלומות לחוד ומציאות.... אי אפשר לעמוד מנגד והצליח חייבים לפעול. אבל, בוגרים רבים מרגישים שיתוק אל מול ההצהרות האלה, הם יודעים שזה מה שהם רוצים אבל לא יודעים כיצד להניע עצמם לכיוון, או שהם יורים לכל הכיוונים ומבזבזים אנרגיה לריק.

רבים מן הבוגרים הללו, שהחלו כבר את החיים ואמורים לתפוס כבר כיוון נמצאים בדילמה, פחדים וחרדות מפני העתיד. הם מבינים שעליהם לקבל החלטות ולהתמקד, ה מבינים שחסר להם משהו בחיים, משמעות, אופק מטרות ויעדים ופשוט לא עושים כלום. הם מוצאים עצמם עוברים את גיל 30 חסרי כל, מסתובבים בעולם ללא מטרה, ללא מערכת יחסים משמעותית, ללא משאבים וללא יכולת להסתגל למצבים חדשים ולמעברים.

העולם המודרני ייצר תלישות ואינדיבידואליות וצורך להסתגל מהר לשינויים ולהתרחשויות
, הכל דינאמי ומהיר ואם לא עלית על הרכבת הנכונה יש תחושה שאין לך סיכוי. אבל זה לא כך, ניתן לעצור את המרוץ, לקחת נשימה להתמקד ולהמשיך הלאה עם מטרה ברורה.

זאת ניתן לעשות באמצעות אימון קצר וממוקד, תהליך שיוצר בהירות וחדות בחשיבה ובאמונות הפנימיות, מגדיר יעדים ומטרות סולל דרך ברורה להשגתם, תוך חיזוק המודעות העצמית, זיהוי הכוחות והחזקות של האדם, זיהוי ומציאת דרך להתגבר על קשיים ופחדים הבולמים ומונעים התקדמות והצלחה בחיים.

תהליך אימון אישי מתאים לכל אדם הרוצה מיקוד, סדר והגשמה, אדם המודע לעצמו ומוכן לקחת אחריות על חייו, לאתגר את עצמו הכדי להשיג את האושר הנכסף.

 

 

המלצות

המלצות

גדי יקר,

מודה לך על תרומתך לעשייה החינוכית בביה"ס במשך 3 השנים האחרונות, על רגישותך הרבה ועל היותך קשוב לקשיי תלמידי ביה"ס, על תמיכתך בהם ועל כך שהובלת אותם בהצלחה רבה לקידום השגיהם הלימודיים ויעדיהם החברתיים והאישיים. ועל כך הרבה תודה!

שולמית זכריה, יועצת תיכון בן צבי-----------------------------------------------------------------גדי שלום רב,

הגעתי אלייך לשיחות אימון הורי כדי לשפר ולשנות את היחסים והתקשורת וההתנהלות הכללית ביני לבין בני המתבגר בן ה – 16.

זו הייתה תקופה של ויכוחים מריבות בלתי פוסקות וההתעלמות והניכור מצידו היו קשים וכואבים לי. הרגשתי שאנחנו הולכים ומתרחקים אחד מהשני ופחדתי שלבסוף אני יאבד אותו.

אני מודה לך על כך שהיית איתי ובשבילי בתקופה של בלבול ופחד, ועל ההקשבה הרבה, הסובלנות והיצירתיות, שבעזרתן הצלחנו יחד להתגבר על המשבר ביחסים וליצור מערכת יחסים חדשה נעימה וזורמת יותר.

אורית י.

-----------------------------------------------------------------לגדי היקר,

בהתחלה כשהחלטתי להיפגש איתך הייתי בייאוש טוטאלי לגבי מה אני הולכת לעשות עם עצמי ולא יכולתי להבין ולגלות לבד מה היעוד שלי ומה אני רוצה מעצמי.

דבר אחד בטוח ידעתי שאני לא מאושרת ושאני לא מגשימה את עצמי.

אני מורידה בפניך את הכובע ומודה לך מאוד מאוד על כך שבשיחות שלנו אף פעם לא ויתרת לי ולא הרפת עד שאני אעמוד מול האמת שלי, אכיר בה ואודה בה-פשוט.

הצלת אותי מתסכול ופחד של שנים רבות.

אני בטוחה וסמוכה שתגרום לעוד הרבה אנשים להיות מאושרים-כל אחד ומטרותיו-אתה עוסק במלאכת קודש!!!

חגית

-----------------------------------------------------------------

כשמילה יוצאת אל חלל האוויר יש בה עוצמה ומשמעות רבה . לך רציתי לומר תודה !!! ליוית את נעם בגיל לא פשוט, גיל ההתבגרות .

לנעם היית סוג של משענת וממני הצלחת להסיר את הפחדים ורוב הדאגות וידעתי שגם ברגעים קשים ,תדע להנחות אותנו ולגרום שאלו יהיו ניסבלים.... מעריכה , ומודה לך מקרב לב על מה שהיית ותהיה תמיד עבורינו.

הגר

-----------------------------------------------------------------