גדי רוזן לוגו

עקבו אחרי בפייסבוק

צעירים אחרי צבא

מימוש עצמי, אושר, הגשמה והצלחה בחיים...

זה החלום המודרני, אבל חלומות לחוד ומציאות.... אי אפשר לעמוד מנגד והצליח חייבים לפעול. אבל, בוגרים רבים מרגישים שיתוק אל מול ההצהרות האלה, הם יודעים שזה מה שהם רוצים אבל לא יודעים כיצד להניע עצמם לכיוון, או שהם יורים לכל הכיוונים ומבזבזים אנרגיה לריק.

רבים מן הבוגרים הללו, שהחלו כבר את החיים ואמורים לתפוס כבר כיוון נמצאים בדילמה, פחדים וחרדות מפני העתיד. הם מבינים שעליהם לקבל החלטות ולהתמקד, ה מבינים שחסר להם משהו בחיים, משמעות, אופק מטרות ויעדים ופשוט לא עושים כלום. הם מוצאים עצמם עוברים את גיל 30 חסרי כל, מסתובבים בעולם ללא מטרה, ללא מערכת יחסים משמעותית, ללא משאבים וללא יכולת להסתגל למצבים חדשים ולמעברים.

העולם המודרני ייצר תלישות ואינדיבידואליות וצורך להסתגל מהר לשינויים ולהתרחשויות
, הכל דינאמי ומהיר ואם לא עלית על הרכבת הנכונה יש תחושה שאין לך סיכוי. אבל זה לא כך, ניתן לעצור את המרוץ, לקחת נשימה להתמקד ולהמשיך הלאה עם מטרה ברורה.

זאת ניתן לעשות באמצעות אימון קצר וממוקד, תהליך שיוצר בהירות וחדות בחשיבה ובאמונות הפנימיות, מגדיר יעדים ומטרות סולל דרך ברורה להשגתם, תוך חיזוק המודעות העצמית, זיהוי הכוחות והחזקות של האדם, זיהוי ומציאת דרך להתגבר על קשיים ופחדים הבולמים ומונעים התקדמות והצלחה בחיים.

תהליך אימון אישי מתאים לכל אדם הרוצה מיקוד, סדר והגשמה, אדם המודע לעצמו ומוכן לקחת אחריות על חייו, לאתגר את עצמו הכדי להשיג את האושר הנכסף.